Ömer KAPICI
Yazı İşleri Müdürü
Ordu İli Ünye İlçesinde doğdu, ilkokulu köyünde, orta ve lise eğitimini Çorum İmam-Hatip Lisesinde ve 4 yıllık yüksek öğrenimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde tamamladı. Yurdun çeşitli il ve ilçelerinde memurluk ve müdürlük görevi yaptıktan sonra 03/07/2000 yılında Çaybaşı Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne atandı ve halen bu görevine devam etmektedir.
Ömer KAPICI evli ve (Enes Ersan ve Ahmet Hakan) iki çocuk babası olup, Ahmet Hakan KAPICI 01/10/2014 tarihinde Şanlıurfa İli, Akçakale İlçesinde vatani görevini ifa ederken görevi başında vurularak şehit düşmüştür.
 
 
Aysel ACAR
Bilgisayar İşletmeni
 İsa YURT
Teknisyen
Hasan TRABZONLU
Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
 
1970 yılında Çaybaşı İlçesi Tekke Mahallesinde doğdu. İlkokulu Tekke Mahallesi İlkokulunda ve Ortaöğretimi Çaybaşı  Lisesinde okudu. 1993 yılında memur olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Çaybaşı Lisesine atandı. Daha sonra sırasıyla Ünye Anadolu İmam Hatip Lisesi, Çaybaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kapılı Köyü İlkokuluna  Veri Hazırlama ve Kontrol işletmeni olarak atandı.
2006 yılında Çaybaşı Kaymakamlığına memur olarak görevlendirildi ve bu geçici görevi Çaybaşı Kaymakamlığında Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni  olarak halen devam etmekte olup, evli ve  iki çocuk babasıdır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Leyla UYSAL
Büro Memuru 
Osman HALİLOĞLU
Polis Memuru
Ahmet AK
Hizmetli
 
Not: Kaymakamlığımızda Boş Kadrolar
        1-2 Adet Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
        2-1 Adet Hizmetli
        3-1 Şoför